Model Classic 43 mm to ponadczasowy drewniany zegarek w którym połaczyliśmy skórzany pasek, japonski mechanizm i drewno abyś mogł cieszyć się pięknem i niezawodnością za każdym razem kiedy będziesz sprawdzać czas.
Każdy nasz drewniany zegark jest inny ponieważ każdy kawałek drewna jest unikatowy, natomiast dzięki dlugotrwałej profesjonalnej obróbce możemy przedstawić ci wyjątkowy czasomierz - tworzony z pasji do drewna i natury.
Wszystkie drewniane zegarki poddajemy 20-sto dniowej impregnacji autorskimi mieszankami olejów i wosków dzięki czemu drewno zachowa swój urok przez wiele lat.
DREWNO KOPERTY: Amazaque
DREWNO TARCZY: Anigre
KOPERTA:
SZKŁO: Mineralne hartowane
PASEK: Skóra naturalna matowa
AMAZAQUE - (Guibourtia ehie)
Amazaque występuje w zachodniej Afryce – od Sierra Leone, przez wybrzeże Kości Słoniowej, po północną Ghanę i środkową Nigerię, oraz w środkowej Afryce – od Gwinei Równikowej po zachodni Gabon i Kongo. Gatunek ten najliczniej występuje w Kamerunie, na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz w Liberii i Nigerii.
Barwa jest uzależniona od warunków wzrostu drzewa i zmienia się od żółtobrązowej do czekoladowobrązowej. Nie jest to jednolity pastelowy kolor, bowiem obecne są czarne smugi.